YOUNG 26 a POZITIVNĚ NEGATIVNÍ
Ahoj všem, už se nemůžeme dočkat, protože startujeme první koncert z letošní série Akustických podvečerů na terase Zámecké kavárny. Letos společně jedeme už 4. ročník a opět se můžete těšit na pohodovou atmosféru, skvělou hudbu a příjemná setkání v duchu, na který jste u nás zvyklí. První koncert letošní sezóny přinese vystoupení dvou skvělých kapel. Kapelu Young-26 už někteří z Vás znají z loňského vystoupení pod názvem The Defenders, zatímco druhá kapela se u nás představí vůbec poprvé. Nenechte si ujít zahájení letošní koncertní sezóny a přijďte si užít příjemný hudební podvečer s námi. Budeme moc rádi, když dorazíte a společně odstartujeme další ročník této příjemné tradice. Děkujeme, že jste s námi, a velmi si vážíme vaší přízně a podpory.